Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 313 (2021-03-08 - 2021-03-14)
Budynek Wydziału Prawa (WPRA)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-03-08 - 2021-03-14  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, LEK gr.2
Język angielski cz. IV - Halina Sierocka
8:00, WYK gr.1
Metodologia badań naukowych - Rafał Rejmaniak
8:00, CW gr.2
Postępowanie cywilne - Arkadiusz Bieliński
8:00, WYK gr.1
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - Katarzyna Żywolewska
8:00, KON gr.1
Sporządzanie pism procesowych w sprawach cywilnych - Karol Skrodzki
9:00
9:45, CW gr.2
Prawo cywilne cz. I (ogólna, prawo rzeczowe) - Maciej Pannert
9:45, WYK gr.1
Stosunek służbowy funkcjonariuszy służb zmilitaryzowanych - Wioletta Witoszko
9:45, CW gr.2
Prawo handlowe - Paweł Czaplicki
9:45, WYK gr.1
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - Katarzyna Żywolewska
9:45, WYK gr.1
Prawo ochrony środowiska - Łukasz Kierznowski
10:00
11:00
11:30, CW gr.2
Prawo karne - Aleksandra Stachelska
11:30, WYK gr.1
Najwyższa Izba Kontroli - Małgorzata Wenclik
11:30, WYK gr.1
Postępowanie karne - Cezary Kulesza
12:0012:00, WYK gr.1
Podstawy filozofii prawa - Sławomir Oliwniak
13:0013:00, WYK gr.1
Postępowanie karne - Cezary Kulesza
13:15, CW gr.2
Prawo administracyjne - Łukasz Kierznowski
13:45, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Ekonomiczna analiza prawa – prawo cywilne - Jerzy Bieluk
14:00
14:30, WYK gr.1
Prawo cywilne cz. II (zobowiązania) - Piotr Konik
15:00
15:30, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Przygotowanie do egzaminów na aplikacje prawnicze - Joanna Pawlikowska
16:00
16:15, CW gr.1
Prawo cywilne cz. II (zobowiązania) - Urszula Drozdowska, Katarzyna Konopka
16:15, CW gr.2
Prawo cywilne cz. II (zobowiązania) - Urszula Drozdowska, Katarzyna Konopka
17:00
17:15, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Introduction to ADR, mediation, negotiation and arbitration procedures - Przemysław Brzozowski
18:0018:00, KON gr.1
Prawo karne skarbowe - Dominika Gałązka
19:00