Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 125 (2022-01-17 - 2022-01-23)
Budynek Wydziału Historii i Stosunków Międzynarodowych, Instytutu Filozofii, Instytutu Socjologii (WHS)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-01-17 - 2022-01-23  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, WYK gr.1
Propaganda wojenna - Tomasz Wesołowski
8:00, CW gr.1
Język rosyjski cz.1 - Anna Kulik
8:00, LEK gr.2
Lektorat języka rosyjskiego 3 - Danuta Kosior
9:00
9:45, CW gr.1
Demografia historyczna - Cezary Kuklo
9:45, CW gr.1
Edytorstwo historyczne - Marzena Liedke, Adam Miodowski
9:45, CW gr.1
Małżeństwo, rodzina i życie prywatne w perspektywie historycznej - Monika Kozłowska-Szyc
9:45, WYK gr.1
Metodologia nauk humanistycznych i społecznych - Radosław Poniat
9:45, LEK gr.1
Lektorat języka rosyjskiego 3 - Gocha Kvantaliani
10:00
11:00
11:30, LEK gr.3
Lektorat języka rosyjskiego 1 - Anna Kulik
11:30, CW gr.1
Historia regionalna - Monika Kozłowska-Szyc
11:30, LEK gr.1
Lektorat języka angielskiego 1 - Joanna Waluk
11:30, CW gr.1
Rywalizacja mocarstw. Konflikty zbrojne na obszarze postradzieckim - Justyna Olędzka
12:00
13:00
13:15, CW gr.1
Historia terroryzmu i działań terrorystycznych - Daniel Boćkowski
13:15, LAB gr.1
Protokół dyplomatyczny - Wojciech Walczak
13:15, KON gr.1
Prawosławie w dziejach Słowian do końca XVII wieku - Aleksander Naumow
13:15, CW gr.1
Polityka historyczna na obszarze państw postradzieckich - Justyna Olędzka
14:00
15:0015:00, CW gr.2
Historia wczesnonowożytna (XVI-XVIII wiek) - Mariusz Drozdowski
15:00, LEK gr.1
Lektorat języka angielskiego 3 - Halina Bieluk
15:00, WYK gr.1
Wykład monograficzny z historii starożytności - Rafał Kosiński
15:00, WYK gr.1
Dyplomacja w III RP - Teresa Chynczewska-Hennel
15:00, KON gr.1
20 lat wojny z terroryzmem - Daniel Boćkowski
16:00
16:45, CW gr.1
Historia wczesnonowożytna (XVI-XVIII wiek) - Mariusz Drozdowski, Paweł Szadkowski
16:45, WYK gr.1
Ochrona praw własności intelektualnej - Beata Goworko-Składanek
16:45, WYK gr.1
Ochrona praw własności intelektualnej - Beata Goworko-Składanek
17:00
18:00