Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 301 (2021-01-25 - 2021-01-31)
Budynek Wydziału Ekonomii i Zarządzania (WEK)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-01-25 - 2021-01-31  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, CW gr.7
Mikroekonomia cz. 1 - Karolina Trzaska
8:00, CW gr.2
Historia gospodarcza - Marian Zalesko
8:00, CW gr.1
Rachunkowość finansowa - Agnieszka Ertman
8:00, LEK gr.6
Język angielski cz.1 - Emilia Zajkowska
8:00, CW gr.3
Statystyka opisowa - Jacek Marcinkiewicz
8:45, CW gr.1
Etyka w zarządzaniu - Urszula Gołaszewska-Kaczan
9:00
9:45, CW gr.8
Mikroekonomia cz. 1 - Karolina Trzaska
9:45, CW gr.4
Organizacja i zarządzanie - Mariusz Citkowski
9:45, CW gr.1
Rachunkowość zarządcza - Urszula Konarzewska
9:45, CW gr.1
Makroekonomia - Magdalena Owczarczuk
9:50, CW gr.4
Międzynarodowe transakcje gospodarcze - Maksymilian Fiedoruk
9:50, CW gr.3
Opodatkowanie podmiotów gospodarczych - Michał Wojciuk
10:00
11:00
11:20, CW gr.1
Koncepcje zarządzania - Anna Grześ
11:30, CW gr.7
Gospodarka przestrzenna - Tomasz Dębowski
11:30, CW gr.4
Historia gospodarcza - Marian Zalesko
11:30, CW gr.1
Podstawy zarządzania - Karina Sachpazidu-Wójcicka
11:30, LEK gr.2
Język angielski - lektorat cz. 1 - Paulina Pawłowska-Stec
11:30, LEK gr.7
Język angielski cz.1 - Anna Hlebowicz-Kozioł
11:40, CW gr.3
Podstawy rachunkowości - Katarzyna Lewkowicz-Grzegorczyk
12:00
12:15, LEK gr.1
Język angielski - lektorat cz. 1 - Paulina Pawłowska-Stec
13:00
13:15, CW gr.8
Historia gospodarcza - Mariusz Mak
13:15, CW gr.5
Podstawy rachunkowości - Katarzyna Lewkowicz-Grzegorczyk
13:15, CW gr.4
Gospodarka przestrzenna - Tomasz Dębowski
13:15, CW gr.1
Lokalne uwarunkowania działalności przedsiębiorstw - Zofia Karczewska
13:15, LEK gr.3
Język angielski - lektorat cz. 1 - Paulina Pawłowska-Stec
13:15, CW gr.3
Polityka społeczna i gospodarcza - Arkadiusz Niedźwiecki, Emilia Jankowska-Ambroziak
14:00
15:0015:00, CW gr.3
Podstawy rachunkowości - Katarzyna Lewkowicz-Grzegorczyk
15:00, CW gr.2
Przedsiębiorczość - Artur Bołtromiuk
15:00, CW gr.1
Biznesplan - Anna Wierzbicka
16:00
16:15, CW gr.4
Mikroekonomia cz. 1 - Karolina Trzaska
16:45, CW gr.1
Opodatkowanie podmiotów gospodarczych - Renata Budlewska, Michał Wojciuk
16:45, CW gr.3
Ekonometria I - Jacek Marcinkiewicz
17:00
17:10, CW gr.3
Makroekonomia cz 1 - Katarzyna Wierzbicka
18:00
18:30, CW gr.3
Opodatkowanie podmiotów gospodarczych - Renata Budlewska, Michał Wojciuk
18:30, CW gr.8
Gospodarka przestrzenna - Tomasz Dębowski
18:30, CW gr.2
Public Relations - Anna Augustyn
19:00
20:00