Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr e-learning (2020-11-23 - 2020-11-29)
Budynek Wydziału Prawa (WPRA)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-11-23 - 2020-11-29  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, KON gr.1
Prawo własności intelektualnej - Joanna Sieńczyło-Chlabicz
8:00, WYK gr.1
Organy ochrony prawa - Jarosław Matwiejuk
8:00, CW gr.3
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - Wioletta Witoszko
8:00, LEK gr.1
Język angielski cz. III - Halina Sierocka
8:00, WYK gr.1
Prawo Unii Europejskiej - Mieczysława Zdanowicz
8:00, WYK gr.1
Zasady ustroju politycznego państwa - Andrzej Jackiewicz
8:00, CW gr.1
Historia prawa prywatnego - Karol Kuźmicz
8:00, LEK gr.3
Język angielski cz. I - Anna Kuzia
8:00, WYK gr.1
Organy kontroli i ochrony prawa - Jarosław Matwiejuk
8:00, KON gr.1
State Aid Law - Paulina Korycińska-Rządca
8:00, SEM gr.1
Seminarium - Bezpieczeństwo gospodarcze - Maciej Etel
8:00, WYK gr.1
Prywatny sektor bezpieczeństwa - Paulina Korycińska-Rządca
8:00, WYK gr.1
Administrowanie ochroną zdrowia i oświatą - Urszula Drozdowska
8:00, WYK gr.1
Ochrona danych osobowych - Justyna Kulikowska-Kulesza
8:00, WYK gr.1
Prawo cywilne cz. II (zobowiązania) - Adam Doliwa
8:00, CW gr.1
Prawo gospodarcze publiczne - Karolina Zapolska
8:00, WYK gr.1
Prawo karne, cz. I - Nauka o przestępstwie - Grażyna Szczygieł
8:00, CW gr.1
Prawo międzynarodowe - Wojciech Zoń
8:00, CW gr.7
Technologia informacyjna dla prawników - Kamil Skorulski
8:00, LEK gr.1
Język angielski cz. I - Bożena Miśkiewicz
8:00, KON gr.1
Etyka - Rafał Rejmaniak
8:00, SEM gr.1
Seminarium - Profilaktyka przestępczości - Ewelina Wojewoda
8:00, WYK gr.1
Prawo gospodarcze publiczne - Karolina Zapolska
8:00, CW gr.1
Technologie informacyjne - Eugeniusz Czerniakiewicz
8:00, LEK gr.1
Język angielski cz. II - Paulina Nalewajko
8:00, KON gr.2
Specjalistyczne warsztaty językowe - Karolina Ferreira Fernandes
8:00, SEM gr.1
Seminarium - Prawo policyjne - Dariusz Kużelewski
8:00, SEM gr.2
Seminarium - Czynności operacyjno-rozpoznawcze - Katarzyna Boratyńska
8:00, WYK gr.1
Etyka zawodowa funkcjonariuszy ochrony bezpieczeństwa publicznego - Rafał Rejmaniak
8:00, CW gr.1
Łacińska terminologia prawnicza - Krzysztof Szczygielski
8:15, LEK gr.7
Język angielski cz. III - Małgorzata Penza-Szachowicz
8:15, CW gr.1
Postępowanie administracyjne i sądowo administracyjne - Justyna Kulikowska-Kulesza
8:15, CW gr.7
Prawo karne - Piotr Mroczko
8:15, WYK gr.1
Postępowanie administracyjne - Piotr Pietrasz
8:15, CW gr.5
Prawoznawstwo - Marcin Kanon
8:15, CW gr.3
Prawo handlowe - Paweł Czaplicki
8:30, CW gr.3
Prawo cywilne cz. I (ogólna, prawo rzeczowe) - Maciej Pannert
8:30, CW gr.5
Prawo cywilne cz. II (zobowiązania) - Piotr Konik
8:30, CW gr.3
Prawo karne - Ewelina Wojewoda
8:30, WYK gr.1
Międzynarodowe stosunki polityczne - Adam Bartnicki
8:30, CW gr.5
Prawo rolne - Rafał Michałowski
8:30, CW gr.6
Prawo cywilne cz. III (prawo spadkowe, rodzinne) - Maciej Pannert
8:45, CW gr.5
Prawo międzynarodowe publiczne - Anna Drabarz
8:45, CW gr.7
Postępowanie administracyjne i sądowo administracyjne - Artur Modrzejewski
8:45, KON gr.5
Prawo własności intelektualnej - Magdalena Rutkowska-Sowa
8:45, CW gr.9
Historia prawa prywatnego - Kamil Niewiński
8:45, CW gr.7
Prawo handlowe - Maria Cudowska
8:45, CW gr.8
Teoria prawa i demokracji - Sławomir Oliwniak
9:009:00, WYK gr.1
Kuratela sądowa - Dariusz Kużelewski
9:00, SEM gr.1
Seminarium – Bezpieczeństwo państwa - Ryszard Skarzyński
9:00, CW gr.1
Podstawy socjologii - Karolina Ferreira Fernandes
9:00, WYK gr.1
Strategia bezpieczeństwa narodowego RP - Rafał Rejmaniak
9:00, WYK gr.1
Biopsychologiczne determinanty przestępczości - Wojciech Filipkowski
9:00, KON gr.1
Constitutional Law of the European Union - Tomasz Dubowski
9:00, SEM gr.1
Seminarium - Zarządzanie kryzysowe - Andrzej Jackiewicz
9:00, SEM gr.1
Seminarium - Konflikty zbrojne we współczesnym systemie bezpieczeństwa międzynarodowego - Iwona Wrońska
9:00, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Przestępczość transgraniczna - Aleksandra Stachelska
9:30, CW gr.1
Finanse publiczne i prawo finansowe - Ewa Lotko
9:30, LEK gr.1
Język niemiecki cz. I - Barbara Poskrobko
9:30, LEK gr.1
Język niemiecki - Barbara Poskrobko
9:30, LEK gr.1
Język niemiecki cz. I - Barbara Poskrobko
9:30, LEK gr.1
Język niemiecki - Barbara Poskrobko
9:45, CW gr.1
Prawo konstytucyjne - Kamila Bezubik
9:45, CW gr.3
Postępowanie administracyjne i sądowo administracyjne - Dominik Kościuk
9:45, CW gr.1
Prawo cywilne cz. I (ogólna, prawo rzeczowe) - Maciej Pannert
9:45, WYK gr.1
Postępowanie karne - Andrzej Sakowicz
9:45, CW gr.1
Historia prawa publicznego - Marcin Łysko
9:45, CW gr.3
Historia prawa prywatnego - Piotr Fiedorczyk
9:45, WYK gr.1
Prawo obronne Rzeczypospolitej Polskiej - Krzysztof Szczygielski
9:45, SEM gr.1
Seminarium - Prawo międzynarodowe publiczne - Maciej Perkowski
9:45, CW gr.1
Postępowanie cywilne - Arkadiusz Bieliński
9:45, SEM gr.1
Seminarium - Prawo policyjne - Katarzyna Boratyńska
9:45, SEM gr.1
Seminarium - Umiędzynarodowienie krajowego obrotu prawnego - Maciej Perkowski
9:45, CW gr.3
Technologia informacyjna dla prawników - Kamil Skorulski
9:45, WYK gr.1
Podstawy procesu karnego - Cezary Kulesza
9:45, WYK gr.1
Prawo gospodarcze publiczne - Karolina Zapolska
9:45, WYK gr.1
Historia prawa publicznego - Marcin Łysko
9:45, KON gr.1
Prawo własności intelektualnej - Magdalena Rutkowska-Sowa
9:45, WYK gr.1
Podstawy psychologii ogólnej i resocjalizacyjnej - Katarzyna Skok
9:45, CW gr.1
Technologia informacyjna dla prawników - Eugeniusz Czerniakiewicz
10:0010:00, CW gr.7
Prawo konstytucyjne - Aleksandra Alkowska
10:00, CW gr.1
Prawo podatkowe - Rafał Dowgier
10:00, WYK gr.1
Nauka o administracji - Justyna Kulikowska-Kulesza
10:00, CW gr.1
Kryminalistyka ogólna - Piotr Mroczko
10:00, KON gr.7
Prawo własności intelektualnej - Magdalena Kropiwnicka
10:00, CW gr.3
Prawo gospodarcze publiczne - Karolina Zapolska
10:00, WYK gr.1
Postępowanie administracyjne - Krzysztof Teszner
10:00, CW gr.2
Postępowanie administracyjne i sądowo administracyjne - Artur Modrzejewski
10:00, CW gr.1
Postępowanie administracyjne i sądowo administracyjne - Artur Modrzejewski
10:00, SEM gr.2
Seminarium - Kryminalistyczne aspekty przestępczości - Wojciech Filipkowski
10:00, WYK gr.1
Psychopatologia - Anna Leszczuk-Fiedziukiewicz
10:15, CW gr.5
Prawo finansów publicznych - Ewa Lotko
10:15, KON gr.3
Prawo własności intelektualnej - Magdalena Kropiwnicka
10:15, LEK gr.3
Język angielski cz. III - Halina Sierocka
10:15, CW gr.7
Historia prawa publicznego - Karol Kuźmicz
10:15, CW gr.5
Prawo handlowe - Renata Tanajewska
10:15, CW gr.6
Teoria prawa i demokracji - Sławomir Oliwniak
10:15, SEM gr.1
Proseminarium - Prawo karne - Ewelina Wojewoda
10:15, SEM gr.1
Proseminarium - Postępowanie karne - Andrzej Sakowicz
10:15, SEM gr.1
Proseminarium - Prawo konstytucyjne - Lech Jamróz
10:15, SEM gr.1
Proseminarium - Prawo i postępowanie administracyjne - Agnieszka Daniluk
10:30, CW gr.7
Prawo Unii Europejskiej - Anna Doliwa-Klepacka
10:30, LEK gr.5
Język angielski cz. III - Ewa Wyszczelska
10:30, CW gr.5
Prawo cywilne cz. I (ogólna, prawo rzeczowe) - Joanna Huzarska
10:30, SEM gr.1
Seminarium - Prawo konstytucyjne - Andrzej Jackiewicz
10:30, WYK gr.1
Prawo rodzinne i opiekuńcze - Urszula Drozdowska
10:30, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Rozliczenia związane ze spadkiem - Jerzy Bieluk
10:30, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Rozliczenia związane ze spadkiem - Jerzy Bieluk
10:30, WYK gr.1
System podatkowy - Grzegorz Liszewski
10:30, CW gr.9
Historia prawa publicznego - Kamil Niewiński
10:30, WYK gr.1
Teoria bezpieczeństwa i prawa - Ryszard Skarzyński
10:30, CW gr.7
Prawo gospodarcze publiczne - Paulina Korycińska-Rządca
10:30, WYK gr.1
Wiktymologia - Dariusz Kużelewski
10:30, CW gr.8
Prawo cywilne cz. III (prawo spadkowe, rodzinne) - Joanna Pawlikowska
10:45, KON gr.1
Administracja publiczna w systemie bezpieczeństwa - Piotr Pietrasz
11:00
11:15, CW gr.1
Typologia przestępstw - Piotr Mroczko
11:15, WYK gr.1
Ochrona informacji niejawnych - Andrzej Sakowicz
11:30, CW gr.1
Prawo międzynarodowe publiczne - Wojciech Zoń
11:30, CW gr.3
Prawo podatkowe - Grzegorz Liszewski
11:30, SEM gr.1
Seminarium - Prawo cywilne - Adam Doliwa
11:30, WYK gr.1
Podstawy socjologii - Anna Leszczuk-Fiedziukiewicz
11:30, SEM gr.1
Seminarium - Bezpieczeństwo międzynarodowe - Ryszard Skarzyński
11:30, CW gr.1
Prawo karne - Ewelina Wojewoda
11:30, WYK gr.1
Prawne aspekty bezpieczeństwa Unii Europejskiej - Tomasz Dubowski
11:30, SEM gr.1
Seminarium - Kryminologiczne aspekty przestępczości - Diana Dajnowicz-Piesiecka
11:30, WYK gr.1
Filozofia - Halina Święczkowska
11:30, CW gr.3
Prawoznawstwo - Rafał Rejmaniak
11:30, WYK gr.1
Prawo międzynarodowe publiczne - Maciej Perkowski
11:30, SEM gr.1
Seminarium - Prawo gospodarcze publiczne - Maciej Etel
11:30, KON gr.1
Bezpieczeństwo finansowe - Dajana Kmieć
11:30, CW gr.1
Prawo rolne - Rafał Michałowski
11:30, CW gr.1
Prawo karne - Piotr Mroczko
11:30, CW gr.5
Technologia informacyjna dla prawników - Kamil Skorulski
11:30, KON gr.1
Technika kryminalistyczna - Magdalena Trzeszczkowska
11:30, WYK gr.1
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - Katarzyna Żywolewska
11:30, WYK gr.1
Prawo rolne - Rafał Michałowski
11:30, WYK gr.1
Prawo cywilne cz. III (prawo spadkowe, rodzinne) - Rafał Michałowski
11:30, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Wiktymologia - Dariusz Kużelewski
11:30, WYK gr.1
Socjologiczne determinanty przestępczości - Jędrzej Pogorzelski
11:30, LEK gr.1
Język angielski cz. I - Anna Kuzia
11:45, CW gr.1
Prawo finansów publicznych - Urszula Zawadzka-Pąk
11:45, CW gr.7
Prawo międzynarodowe publiczne - Izabela Kraśnicka
11:45, CW gr.5
Historia prawa prywatnego - Karol Kuźmicz
11:45, CW gr.3
Postępowanie cywilne - Arkadiusz Bieliński
11:45, SEM gr.1
Seminarium - Kryminalistyczne aspekty przestępczości - Wojciech Filipkowski
11:45, LEK gr.2
Język angielski cz. II - Agnieszka Markowska
11:45, WYK gr.1
Filozofia - Karol Kuźmicz
11:45, WYK gr.1
Typologia przestępstw - Ewelina Wojewoda
12:0012:00, CW gr.3
Prawo konstytucyjne - Józefina Kupińska
12:00, WYK gr.1
Ochrona informacji niejawnych - Andrzej Sakowicz
12:00, CW gr.5
Prawo Unii Europejskiej - Anna Doliwa-Klepacka
12:00, CW gr.7
Prawo cywilne cz. I (ogólna, prawo rzeczowe) - Joanna Huzarska
12:00, CW gr.3
Prawo międzynarodowe publiczne - Anna Drabarz
12:00, LEK gr.7
Język angielski cz. I - Małgorzata Penza-Szachowicz
12:00, KON gr.1
Konwersatorium specjalizacyjne - Umiędzynarodowienie krajowego obrotu prawnego - Maciej Perkowski
12:00, CW gr.5
Prawo gospodarcze publiczne - Paulina Korycińska-Rządca
12:00, KON gr.1
Etyka - Marta Andruszkiewicz
12:00, CW gr.1
Nauka o administracji - Agnieszka Daniluk
12:00, WYK gr.1
Filozofia - Halina Święczkowska
12:00, WYK gr.1
Symptomatologia kryminalna - Ewelina Wojewoda
12:00, SEM gr.2
Proseminarium - Prawo cywilne - Maria Cudowska
12:15, CW gr.5
Prawo administracyjne - Krzysztof Teszner
12:15, WYK gr.1
Prawo własności intelektualnej - Magdalena Rutkowska-Sowa
12:15, CW gr.7
Prawo finansów publicznych - Marcin Tyniewicki
12:15, CW gr.5
Prawo konstytucyjne - Jarosław Galicki
12:15, CW gr.9
Łacińska terminologia prawnicza - Mariusz Mohyluk
12:15, CW gr.7
Postępowanie cywilne - Karol Skrodzki
12:15, SEM gr.1
Seminarium magisterskie - Prawo cywilne - Joanna Pawlikowska
12:15, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Formy organizacyjno-prawne prowadzenia działalności gospodarczej na terytorium RP - Maja Piątkowska
12:30, KON gr.1
Criminal Procedure - Dariusz Kużelewski
12:30, CW gr.1
Międzynarodowe stosunki polityczne - Adam Bartnicki
12:30, WYK gr.1
Prawo zagospodarowania przestrzennego - Mirosław Wincenciak
13:0013:00, CW gr.1
Prawo rodzinne i opiekuńcze - Karolina Góralczyk, Urszula Drozdowska
13:00, KON gr.1
Specjalistyczne warsztaty językowe (w j. obcym) - Justyna Kulikowska-Kulesza
13:00, WYK gr.1
Symptomatologia kryminalna - Ewelina Wojewoda
13:00, CW gr.1
Fenomenologia kryminalna - Marta Dąbrowska
13:00, WYK gr.1
Prawo własności intelektualnej - Magdalena Rutkowska-Sowa
13:15, WYK gr.1
Prawo podatkowe - Grzegorz Liszewski
13:15, WYK gr.1
Historia bezpieczeństwa Polski - Marcin Łysko
13:15, CW gr.1
Prawo administracyjne - Artur Modrzejewski
13:15, CW gr.3
Prawo finansów publicznych - Ewa Lotko
13:15, WYK gr.1
Prawo pracy i prawo urzędnicze - Aneta Giedrewicz-Niewińska
13:15, WYK gr.1
Prawo administracyjne - Piotr Pietrasz
13:15, WYK gr.1
Ochrona prawna i odpowiedzialność funkcjonariuszy publicznych - Emilia Truskolaska
13:15, WYK gr.1
Prawo rolne - Jerzy Bieluk
13:15, WYK gr.1
Prawo własności intelektualnej - Magdalena Rutkowska-Sowa
13:15, CW gr.3
Historia prawa publicznego - Marcin Łysko
13:15, LEK gr.1
Język angielski cz. I - Ewa Wyszczelska
13:15, CW gr.1
Prawo handlowe - Paweł Czaplicki
13:15, WYK gr.1
Wybrane problemy ubezpieczeń społecznych - Iwona Sierocka
13:15, WYK gr.1
Prawo wykroczeń - Andrzej Sakowicz
13:15, WYK gr.1
Prawo konstytucyjne - Andrzej Jackiewicz
13:15, WYK gr.1
Historia prawa prywatnego - Piotr Fiedorczyk
13:15, KON gr.1
Nowe technologie w zwalczaniu przestępczości - Magdalena Trzeszczkowska
13:15, WYK gr.1
Prawo rolne - Rafał Michałowski
13:15, WYK gr.1
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - Katarzyna Żywolewska
13:15, WYK gr.1
Profilowanie kryminalne - Maria Hapunik
13:15, WYK gr.1
Prawo cywilne cz. III (prawo spadkowe, rodzinne) - Rafał Michałowski
13:15, WYK gr.1
Historia społeczna - Adam Bartnicki
13:30, CW gr.7
Prawo administracyjne - Mirosław Wincenciak
13:30, CW gr.1
Prawo Unii Europejskiej - Magdalena Kun-Buczko
13:30, CW gr.5
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - Aneta Giedrewicz-Niewińska
13:30, LEK gr.5
Język angielski cz. I - Bożena Miśkiewicz
13:30, WYK gr.1
Prawo konstytucyjne - Elżbieta Kużelewska
13:30, WYK gr.1
Systemy bezpieczeństwa wybranych państw - Adam Bartnicki
13:30, CW gr.3
Prawo rolne - Rafał Michałowski
13:30, SEM gr.1
Proseminarium - Prawo międzynarodowe publiczne - Maciej Perkowski
13:30, SEM gr.1
Proseminarium - Prawo gospodarcze publiczne - Maciej Etel
13:30, KON gr.1
Służby zagraniczne - Iwona Wrońska
13:30, WYK gr.1
Konstytucyjny system organów państwowych - Artur Olechno
13:30, KON gr.1
Administrative Law - Joanna Radwanowicz-Wanczewska
13:45, CW gr.3
Prawo administracyjne - Justyna Kulikowska-Kulesza
13:45, CW gr.5
Postępowanie administracyjne i sądowo administracyjne - Dominik Kościuk
13:45, WYK gr.1
Zasady tworzenia i stosowania prawa - Marta Andruszkiewicz
13:45, CW gr.7
Prawo podatkowe - Grzegorz Liszewski
13:45, CW gr.7
Historia prawa prywatnego - Mariusz Mohyluk
13:45, CW gr.5
Postępowanie cywilne - Arkadiusz Bieliński
13:45, WYK gr.1
Prawo własności intelektualnej - Magdalena Rutkowska-Sowa
14:0014:00, CW gr.5
Prawo karne - Ewelina Wojewoda
14:00, CW gr.7
Prawo cywilne cz. II (zobowiązania) - Piotr Konik
14:00, LEK gr.1
Język angielski cz. I - Bożena Miśkiewicz
14:00, CW gr.5
Prawo międzynarodowe publiczne - Anna Drabarz
14:00, CW gr.1
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - Katarzyna Żywolewska
14:00, WYK gr.1
Prawo międzynarodowe - Izabela Kraśnicka
14:00, CW gr.9
Prawoznawstwo - Maciej Aleksandrowicz
14:00, WYK gr.1
Publiczne prawo konkurencji - Paulina Korycińska-Rządca
14:00, CW gr.7
Prawo rolne - Karol Skrodzki
14:00, KON gr.1
Obyczaje i reguły akademickie - Wojciech Zoń
14:00, SEM gr.1
Seminarium - Ustrój konstytucyjny RP - Jarosław Matwiejuk
14:30, SEM gr.1
Seminarium - Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa RP - Andrzej Sakowicz
14:30, SEM gr.1
Seminarium - Bezpieczeństwo jednostki a ochrona praw człowieka - Iwona Wrońska
14:45, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Wiktymologia - Dariusz Kużelewski
14:45, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Wiktymologia - Dariusz Kużelewski
14:45, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Ochrona dóbr osobistych oraz innych wartości w prawie cywilnym - Katarzyna Jarnutowska
14:45, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Prawo teleinformatyczne i telekomunikacyjne - Dominik Kościuk
15:0015:00, CW gr.1
Prawo konstytucyjne - Kamila Bezubik
15:00, CW gr.3
Prawo Unii Europejskiej - Magdalena Kun-Buczko
15:00, KON gr.1
Przestępczość transgraniczna - Aleksandra Stachelska
15:00, WYK gr.1
Logika prawnicza - Halina Święczkowska
15:00, CW gr.1
Prawoznawstwo - Rafał Rejmaniak
15:00, WYK gr.1
Regionalizacja i instytucjonalizacja bezpieczeństwa - Elżbieta Kużelewska
15:00, WYK gr.1
Prawo teleinformatyczne - Dominik Kościuk
15:00, WYK gr.1
System organów ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego - Krzysztof Szczygielski
15:00, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Prawo lotnicze w Unii Europejskiej - Izabela Kraśnicka
15:00, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Prawo lotnicze w Unii Europejskiej - Izabela Kraśnicka
15:00, WYK gr.1
Polityka kryminalna - Diana Dajnowicz-Piesiecka
15:00, WYK gr.1
Prawo Unii Europejskiej - Tomasz Dubowski
15:00, WYK gr.1
Prawo międzynarodowe prywatne - Renata Zaręba, Katarzyna Bagan-Kurluta, Karolina Góralczyk
15:00, KON gr.1
Obyczaje i reguły akademickie - Wojciech Zoń
15:00, KON gr.1
Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych - Paulina Zadykowicz
15:00, WYK gr.1
Prawo karne - Ewelina Wojewoda
15:00, KON gr.1
Zabezpieczenie społeczne - Iwona Sierocka
15:00, KON gr.1
Doktryny polityczno-prawne - Karol Kuźmicz
15:15, CW gr.7
Prawo międzynarodowe publiczne - Izabela Kraśnicka
15:15, CW gr.1
Prawo cywilne cz. II (zobowiązania) - Faustyna Jamiołkowska, Urszula Drozdowska
15:15, CW gr.5
Prawo podatkowe - Grzegorz Liszewski
15:15, CW gr.5
Historia prawa publicznego - Marcin Łysko
15:15, CW gr.1
Teoria prawa i demokracji - Sławomir Oliwniak
15:15, SEM gr.1
Seminarium - Bezpieczeństwo UE - Mieczysława Zdanowicz
15:15, WYK gr.1
Wiktymologia - Dariusz Kużelewski
15:30, CW gr.3
Prawo międzynarodowe publiczne - Anna Drabarz
15:30, CW gr.5
Postępowanie karne - Marcin Sowała
15:30, CW gr.7
Prawoznawstwo - Konstanty Kuryłowicz
15:30, CW gr.7
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - Katarzyna Żywolewska
15:30, CW gr.1
Informatyczne bazy prawnicze - Marek Nikołajuk
15:30, CW gr.3
Prawo cywilne cz. III (prawo spadkowe, rodzinne) - Joanna Huzarska
15:30, WYK gr.1
Wiedza o państwie i prawie - Marta Andruszkiewicz
15:30, WYK gr.1
Psychopatologia - Anna Leszczuk-Fiedziukiewicz
15:30, CW gr.1
Psychopatologia - Karolina Ferreira Fernandes
15:30, WYK gr.1
Typologia przestępstw - Ewelina Wojewoda
15:30, WYK gr.1
Techniki negocjacyjne - Maria Cudowska
15:45, CW gr.5
Prawo konstytucyjne - Jarosław Galicki
15:45, KON gr.1
Odpowiedzialność w administracji publicznej - Joanna Radwanowicz-Wanczewska
15:45, CW gr.7
Postępowanie karne - Adrianna Niegierewicz-Biernacka
15:45, KON gr.1
Proces decyzyjny w administracji samorządowej - Piotr Pietrasz
15:45, CW gr.1
Postępowanie karne - Adrianna Niegierewicz-Biernacka
15:45, WYK gr.1
Postępowanie cywilne - Jerzy Bieluk
15:45, LEK gr.9
Język angielski cz. I - Małgorzata Penza-Szachowicz
15:45, KON gr.1
Victimology - Dariusz Kużelewski
15:45, KON gr.4
Obyczaje i reguły akademickie - Wojciech Zoń
15:45, WYK gr.1
Postępowanie egzekucyjne w administracji - Joanna Radwanowicz-Wanczewska
15:45, LEK gr.2
Język angielski cz. I - Agnieszka Markowska
16:0016:00, WYK gr.1
Instytucje i źródła prawa Unii Europejskiej - Mieczysława Zdanowicz
16:00, WYK gr.1
Prawo zamówień publicznych - Piotr Woltanowski
16:00, KON gr.1
Specjalistyczne warsztaty językowe - Elżbieta Kużelewska
16:00, CW gr.4
Prawo cywilne cz. II (zobowiązania) - Piotr Konik
16:00, CW gr.1
Technologie informacyjne - Eugenia Mironowicz
16:00, WYK gr.1
Socjologiczne determinanty przestępczości - Emilia Truskolaska
16:00, WYK gr.1
Finanse publiczne i prawo finansowe - Eugeniusz Ruśkowski
16:00, LEK gr.1
Język angielski cz. I - Ewa Wyszczelska
16:00, WYK gr.1
Konstytucyjne prawa, wolności i obowiązki człowieka i obywatela - Andrzej Jackiewicz
16:00, WYK gr.1
Prawo konfliktów zbrojnych - Tomasz Dubowski, Iwona Wrońska
16:00, WYK gr.1
Organy kontroli i ochrony prawa - Jarosław Matwiejuk
16:00, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Prawo designu i mody - Magdalena Kropiwnicka
16:00, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Prawo designu i mody - Magdalena Kropiwnicka
16:00, WYK gr.1
Postępowanie karne - Cezary Kulesza
16:30, CW gr.1
Postępowanie administracyjne - Dominik Kościuk
16:45, CW gr.1
Prawo międzynarodowe publiczne - Wojciech Zoń
16:45, LEK gr.1
Język rosyjski cz.II - Anna Kulik
16:45, CW gr.3
Prawoznawstwo - Rafał Rejmaniak
16:45, LEK gr.1
Język rosyjski cz. III - Anna Kulik
16:45, LEK gr.1
Język rosyjski cz.II - Anna Kulik
16:45, LEK gr.1
Język rosyjski cz. II - Anna Kulik
16:45, WYK gr.1
Obrona Cywilna Kraju - Krzysztof Szczygielski
16:45, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny – Prawo medyczne - Urszula Drozdowska
16:45, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny – Prawo medyczne - Urszula Drozdowska
16:45, WYK gr.1
Prawo konstytucyjne - Lech Jamróz
16:45, WYK gr.1
Prawo międzynarodowe prywatne - Karolina Góralczyk, Katarzyna Bagan-Kurluta, Renata Zaręba
16:45, WYK gr.1
Prawo karne - Ewelina Wojewoda
17:0017:00, CW gr.7
Prawo konstytucyjne - Aleksandra Alkowska
17:00, CW gr.1
Regionalizacja i instytucjonalizacja bezpieczeństwa - Elżbieta Kużelewska
17:00, WYK gr.1
Prawo pracy - Tomasz Kałużny
17:00, KON gr.1
Terroryzm i cyberterroryzm - Marta Dąbrowska
17:00, SEM gr.1
Seminarium - System bezpieczeństwa narodowego RP - Sławomir Oliwniak
17:00, SEM gr.1
Seminarium - Ustrój konstytucyjny RP - Stanisław Bożyk
17:00, WYK gr.1
Podstawy procesu karnego - Cezary Kulesza
17:00, CW gr.1
Wiedza o państwie i prawie - Katarzyna Hańczaruk
17:00, CW gr.1
Prawo pracy - Tomasz Kałużny
17:00, KON gr.2
Podstawy prawniczego języka angielskiego (lub innego języka obcego) z wybranej specjalizacji - Halina Sierocka
17:00, CW gr.1
Prawo cywilne cz. III (prawo spadkowe, rodzinne) - Joanna Huzarska
17:00, CW gr.1
Profilowanie kryminalne - Maria Hapunik
17:00, WYK gr.1
Zadania administracji publicznej w sferze ochrony środowiska - Artur Modrzejewski
17:00, CW gr.2
Prawoznawstwo - Maciej Aleksandrowicz
17:00, LEK gr.3
Język angielski cz. II - Paulina Nalewajko
17:15, CW gr.3
Prawo konstytucyjne - Józefina Kupińska
17:15, CW gr.3
Teoria prawa i demokracji - Sławomir Oliwniak
17:30, WYK gr.1
Wykładnia prawa administracyjnego - Mirosław Wincenciak
17:30, KON gr.4
Podstawy prawniczego języka angielskiego (lub innego języka obcego) z wybranej specjalizacji - Halina Sierocka
17:30, KON gr.1
Stanowienie prawa miejscowego - Artur Modrzejewski
17:30, KON gr.7
Obyczaje i reguły akademickie - Wojciech Zoń
17:30, WYK gr.1
Postępowanie w sprawach nieletnich - Emilia Truskolaska
17:30, KON gr.1
Mediacje i arbitraż - Damian Leśniewski
17:30, KON gr.1
Przedmiot specjalizacyjny - Prawa pacjenta i ich ochrona - Urszula Drozdowska
17:45, CW gr.1
Techniki negocjacyjne - Konstanty Kuryłowicz
17:45, CW gr.4
Postępowanie karne - Adrianna Niegierewicz-Biernacka
17:45, KON gr.1
Wybrane aspekty ekskluzji i inkluzji społecznej - Piotr Mroczko
18:0018:00, LEK gr.1
Język angielski cz.II - Bożena Miśkiewicz
18:00, WYK gr.1
Podstawy psychologii ogólnej i resocjalizacyjnej - Katarzyna Skok
18:00, CW gr.1
Biopsychologiczne determinanty przestępczości - Marta Dąbrowska
18:15, WYK gr.1
Prawo cywilne cz. II (zobowiązania) - Piotr Konik
18:30, KON gr.1
Podstawy prawniczego języka angielskiego (lub innego języka obcego) z wybranej specjalizacji - Halina Sierocka
18:45, CW gr.1
Symptomatologia kryminalna - Marta Dąbrowska
19:00
20:00