Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr zaj-ter (2021-05-10 - 2021-05-16)
Budynek Wydział Biologii - Kampus (KIBIO)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-05-10 - 2021-05-16  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:009:00, ZTR gr.1
Botanika sądowa - Izabela Tałałaj
10:0010:00, ZTR gr.1
Ekologia roślin i fitosocjologia - Izabela Tałałaj
10:00, ZTR gr.1
Grzyby i rośliny trujące, lecznicze i halucynogenne - Izabela Tałałaj, Edyta Jermakowicz
10:00, ZTR gr.1
Przedmiot do wyboru - Ekologia ptaków - Adam Zbyryt
11:00
12:0012:00, ZTR gr.1
Produkt regionalny - Alina Stankiewicz
12:00, ZTR gr.1
Ekoturystyka - Elżbieta Jekatierynczuk-Rudczyk
12:15, ZTR gr.3
Ekologia - zajęcia terenowe - Łukasz Ołdakowski, Adam Zbyryt
12:15, ZTR gr.3
Biologia wód - Maciej Karpowicz
12:15, ZTR gr.1
Ochrona przyrody - Magdalena Świsłocka
12:15, ZTR gr.1
Przedmiot do wyboru 8 - Rośliny użytkowe - Magdalena Fiłoc, Danuta Drzymulska
13:0013:00, ZTR gr.1
Ekologia roślin i fitosocjologia - Edyta Jermakowicz
13:00, ZTR gr.1
Wstęp do entomologii sądowej - Agata Kostro-Ambroziak
13:45, ZTR gr.1
Ekologia - zajęcia terenowe - Łukasz Ołdakowski, Adam Hermaniuk, Adam Zbyryt
13:45, ZTR gr.1
Biologia wód - Maciej Karpowicz
13:45, ZTR gr.1
Przedmiot do wyboru - Podstawy komunikacji zwierząt - Krzysztof Deoniziak
13:45, ZTR gr.1
Przedmiot do wyboru - Ekologia płazów - Krzysztof Deoniziak, Adam Hermaniuk
14:00
14:45, ZTR gr.1
Gospodarka odpadami - Urszula Kotowska
14:45, ZTR gr.1
Biologiczna rekultywacja terenów zdegradowanych - Maciej Karpowicz
15:0015:00, ZTR gr.1
Różnorodność świata roślin cz. 2 - Magdalena Chmur, Edyta Jermakowicz
15:00, ZTR gr.1
Różnorodność świata zwierząt cz.1 - Agata Kostro-Ambroziak
15:00, ZTR gr.1
Różnorodność świata zwierząt cz.2 - Krzysztof Deoniziak
15:00, ZTR gr.1
Edukacja środowiskowa - Alina Stankiewicz
15:00, ZTR gr.2
Ekologia - zajęcia terenowe - Łukasz Ołdakowski
15:00, ZTR gr.2
Biologia wód - Maciej Karpowicz
15:00, ZTR gr.1
Mykologia - Joanna Jarosz
15:30, ZTR gr.1
Pomoc publiczna w ekobiznesie - Renata Przygodzka
15:45, ZTR gr.1
Przedmiot do wyboru - Entomologia sądowa - Agata Kostro-Ambroziak
16:0016:00, ZTR gr.1
Gleboznawstwo - Adam Więcko
17:00
18:00