Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr B123 (2021-01-18 - 2021-01-24)
Budynek Wydziału Nauk o Edukacji (WNE)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-01-18 - 2021-01-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:00
8:30, LAB gr.1
Praktyka wychowawczo-dydaktyczna nieciągła cz. I (przedszkole) - Małgorzata Bilewicz
8:30, CW gr.1
Edukacja międzykulturowa - Katarzyna Potoniec
8:30, CW gr.2
Pedagogika ogólna - Beata Kunat
8:30, LAB gr.2
Historia wychowania - Agnieszka Suplicka
9:00
10:00
10:15, CW gr.1
Gerontologia - Joanna Gregorczuk-Prosicka
10:15, CW gr.4
Psychologia kliniczna - Urszula Bielecka
10:15, CW gr.2
Socjologia edukacji - Joanna Borowik
10:15, CW gr.2
Psychologia ogólna - Katarzyna Skok
10:15, LAB gr.2
Historia wychowania - Agnieszka Suplicka
10:15, LAB gr.4
Historia wychowania - Agnieszka Suplicka
11:00
12:0012:00, LEK gr.1
Język obcy - angielski - Wiesława Gierłachowska-Bałdyga
12:00, CW gr.2
Instytucjonalne formy opieki i wychowania - Karol Konaszewski
12:00, CW gr.2
Filozoficzne podstawy wychowania - Joanna Dąbrowska
12:00, CW gr.2
Socjologia ogólna - Joanna Gregorczuk-Prosicka
12:00, LAB gr.4
Historia wychowania - Agnieszka Suplicka
12:00, LAB gr.1
Historia wychowania - Agnieszka Suplicka
13:00
13:45, LEK gr.2
Język obcy - angielski sem.3 - Wiesława Gierłachowska-Bałdyga
13:45, CW gr.2
Diagnoza instytucji opiekuńczo-wychowawczych - Agata Butarewicz-Głowacka
13:45, SEM gr.10
Seminarium magisterskie - Bożena Tołwińska
13:45, CW gr.2
Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania - Agnieszka Sobolewska-Popko
13:45, CW gr.2
Filozoficzne podstawy wychowania - Joanna Dąbrowska
13:45, SEM gr.9
Seminarium magisterskie - Alina Szwarc
14:00
15:00
15:30, WYK gr.1
Wybrane aspekty twórczości dziecięcej - Marta Walewska
15:30, CW gr.2
Podstawy edukacji zdrowotnej - Marta Perkowska
15:30, SEM gr.6
Seminarium licencjackie - Małgorzata Halicka
15:30, CW gr.2
Teoria wychowania - Magda Kusiuk
15:30, CW gr.1
Filozoficzne podstawy wychowania - Joanna Dąbrowska
15:30, LAB gr.3
Historia wychowania - Agnieszka Suplicka
16:00
17:00
17:15, CW gr.3
Kierunki wychowania w pedagogice XX i XXI wieku - Łukasz Kalisz
18:0018:00, CW gr.2
Podstawy pedagogiki - Tomasz Prymak
19:00
20:00