Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr B125 (2021-01-18 - 2021-01-24)
Budynek Wydziału Nauk o Edukacji (WNE)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-01-18 - 2021-01-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:00
8:30, LAB gr.1
Historia wychowania - Agnieszka Suplicka
8:30, WYK gr.1
Wspomaganie człowieka w potrzebie - Agnieszka Filipek
8:30, CW gr.1
Psychologia ogólna - Katarzyna Skok
8:30, WYK gr.1
Zarządzanie zasobami własności intelektualnej - Tomasz Prymak
9:00
9:15, CW gr.1
Elementy systemu prawnego pomocy społecznej - Wioletta Witoszko
10:00
10:15, LAB gr.2
Historia wychowania - Agnieszka Suplicka
10:15, WYK gr.1
Wspomaganie człowieka w potrzebie - Agnieszka Filipek
10:15, LAB gr.4
Historia wychowania - Agnieszka Suplicka
10:15, CW gr.1
Socjologia ogólna - Joanna Gregorczuk-Prosicka
10:15, CW gr.1
Rodzina w sytuacji zagrożenia - aspekty socjalne - Agnieszka Filipek
11:00
12:0012:00, LAB gr.3
Historia wychowania - Agnieszka Suplicka
12:00, CW gr.1
Edukacja polonistyczna z metodyką - Sandra Kadłubowska
12:00, CW gr.1
Wsparcie emocjonalne w pracy socjalnej - Irena Parfieniuk
12:00, LAB gr.3
Historia wychowania cz.1 - Agnieszka Suplicka
12:00, CW gr.1
Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania - Agnieszka Sobolewska-Popko
12:00, CW gr.1
Etyka zawodu nauczyciela - Łukasz Kalisz
12:00, WYK gr.1
Analiza problemów społecznych - Agnieszka Filipek
13:00
13:45, LAB gr.1
Historia wychowania cz.1 - Joanna Dąbrowska
13:45, CW gr.1
Psychologia ogólna - Katarzyna Skok
13:45, LAB gr.1
Historia wychowania - Agnieszka Suplicka
13:45, SEM gr.3
Seminarium licencjackie - Łukasz Kalisz
14:00
15:00
15:30, CW gr.3
Edukacja polonistyczna z metodyką - Sandra Kadłubowska
15:30, LAB gr.3
Historia wychowania cz.1 - Joanna Dąbrowska
15:30, SEM gr.2
Seminarium magisterskie - Agata Cudowska
15:30, CW gr.2
Psychologia ogólna - Katarzyna Skok
16:00
17:00
17:15, CW gr.3
Diagnoza i wspieranie rozwoju dziecka - Justyna Pikus
17:15, LAB gr.2
Historia wychowania cz.1 - Joanna Dąbrowska
18:00