| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Psychologia kliniczna - Ćwiczenia (s.B125 (cwi)), Urszula Bielecka | | | 8:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Psychologia kliniczna - Wykład (s.C2.3 (wyk)), Urszula Bielecka | | | 8:00, gr.4 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A111 (kom)), Piotr Remża | 8:00, gr.3 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A111 (kom)), Piotr Remża | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
9:00 | 9:00, gr.1 /jednokrotnie/ Spotkanie w sprawie organizacji studiów - obecność obowiązkowa - Konsultacje (s.C01 (wyk)) | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Polityka społeczna - Ćwiczenia (s.A203 (cwi)), Agata Butarewicz-Głowacka | | 9:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pedagogika porównawcza - Wykład (s.C2.3 (wyk)), Agata Cudowska | | | 9:45, gr.2 Pedagogika porównawcza - Ćwiczenia (s.C2.3 (wyk)), Bożena Tołwińska | 9:45, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A111 (kom)), Piotr Remża | 9:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A111 (kom)), Piotr Remża | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Psychologia kliniczna - Ćwiczenia (s.B125 (cwi)), Urszula Bielecka | 11:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Edukacja międzykulturowa - Ćwiczenia (s.A110 (war)), Urszula Namiotko | | 11:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Metodologia badań społecznych - Wykład (s.C2.3 (wyk)), Anna Krajewska | 11:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Edukacja międzykulturowa - Wykład (s.C2.3 (wyk)), Jerzy Nikitorowicz | | | 11:30, gr.2 Edukacja międzykulturowa - Ćwiczenia (s.A105 (war)), Anna Młynarczuk-Sokołowska | 11:30, gr.1 Pedagogika porównawcza - Ćwiczenia (s.C2.3 (wyk)), Bożena Tołwińska | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Polityka społeczna - Ćwiczenia (s.B125 (cwi)), Agata Butarewicz-Głowacka | 13:15, gr.1 Edukacja międzykulturowa - Ćwiczenia (s.A110 (war)), Urszula Namiotko | | 13:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pedagogika ogólna - Wykład (s.C2.3 (wyk)), Katarzyna Szorc | | | 13:15, gr.4 Seminarium magisterskie cz.1 (s.A205 (SEM)) - Mirosław Sobecki | 13:15, gr.3 Seminarium magisterskie cz.1 (s.A214 (SEM)) - Karol Konaszewski | 13:15, gr.2 Seminarium magisterskie cz.1 (s.A104 (SEM)) - Jolanta Muszyńska | 13:15, gr.1 Seminarium magisterskie cz.1 (s.B128 (sem)) - Agata Cudowska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Pedagogika ogólna - Ćwiczenia (s.B224 (cwi)), Katarzyna Szorc | 15:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pedagogika ogólna - Ćwiczenia (s.B224 (cwi)), Katarzyna Szorc | | 15:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pedagogika ogólna - Wykład (s.C2.3 (wyk)), Katarzyna Szorc | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Pedagogika ogólna - Ćwiczenia (s.B224 (cwi)), Katarzyna Szorc | 16:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pedagogika ogólna - Ćwiczenia (s.B224 (cwi)), Katarzyna Szorc | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|