Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Nauk o Edukacji
- Grupa przedmiotów:
- 2 rok 2st. POW niestac.
- Cykl dydaktyczny:
- Rok akademicki 2022/23
- Rok akademicki 2022/23
- Rok akademicki 2023/24
- Rok akademicki 2024/25
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
CW, gr. 5 (A105 (war))
9:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda sobota, 9:15 - 11:45
Sala A105 (war), budynek nr WNE
CW, gr. 4 (B125 (cwi))
9:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda sobota, 9:30 - 11:45
Sala B125 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 3 (B123 (cwi))
9:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda sobota, 9:30 - 11:45
Sala B123 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 2 (A113 (cwi))
9:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda sobota, 9:30 - 11:45
Sala A113 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (B225 (cwi))
9:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 9:30 - 11:45
Sala B225 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (A203 (cwi))
9:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 9:30 - 11:45
Sala A203 (cwi), budynek nr WNE
WYK, gr. 4 (A105 (war))
12:00
Wykład, grupa 4
każda sobota, 12:00 - 15:00
Sala A105 (war), budynek nr WNE
CW, gr. 4 (A209 (cwi))
12:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda sobota, 12:00 - 15:00
Sala A209 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 2 (B225 (cwi))
12:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda sobota, 12:00 - 14:15
Sala B225 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (C1.2 (teatralna))
12:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 12:00 - 13:30
Sala C1.2 (teatralna), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (C1.2 (teatralna))
raz na miesiącCW, gr. 1 (A236 (wyk))
12:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 12:00 - 13:30
Sala A236 (wyk), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (A6 (wyk))
12:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 12:00 - 13:30
Sala A6 (wyk), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (C02 (wyk))
12:00
Wykład, grupa 1
każda sobota, 12:00 - 13:30
Sala C02 (wyk), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (A236 (wyk))
12:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 12:45 - 15:00
Sala A236 (wyk), budynek nr WNE
CW, gr. 4 (B224 (cwi))
13:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda sobota, 13:45 - 16:45
Sala B224 (cwi), budynek nr WNE
WYK, gr. 4 (B123 (cwi))
13:45
Wykład, grupa 4
każda sobota, 13:45 - 16:45
Sala B123 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 3 (B225 (cwi))
14:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda sobota, 14:30 - 16:45
Sala B225 (cwi), budynek nr WNE
WYK, gr. 4 (A209 (cwi))
15:30
Wykład, grupa 4
każda sobota, 15:30 - 18:30
Sala A209 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 4 (B223 (cwi))
15:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda sobota, 15:30 - 17:00
Sala B223 (cwi), budynek nr WNE
WYK, gr. 4 (A209 (cwi))
17:10
Wykład, grupa 4
każda sobota, 17:10 - 20:10
Sala A209 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 4 (B223 (cwi))
17:10
Ćwiczenia, grupa 4
każda sobota, 17:10 - 20:10
Sala B223 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (B223 (cwi))
17:10
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 17:10 - 19:25
Sala B223 (cwi), budynek nr WNE
Niedziela
CW, gr. 4 (A203 (cwi))
8:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda niedziela, 8:30 - 10:45
Sala A203 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 5 (B125 (cwi))
10:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda niedziela, 10:15 - 11:45
Sala B125 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (B223 (cwi))
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda niedziela, 10:15 - 11:45
Sala B223 (cwi), budynek nr WNE
WYK, gr. 4 (A112 (war))
11:00
Wykład, grupa 4
każda niedziela, 11:00 - 13:15
Sala A112 (war), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (C02 (wyk))
11:00
Wykład, grupa 1
każda niedziela, 11:00 - 13:15
Sala C02 (wyk), budynek nr WNE
CW, gr. 4 (B223 (cwi))
12:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda niedziela, 12:00 - 15:00
Sala B223 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 4 (B125 (cwi))
12:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda niedziela, 12:00 - 13:30
Sala B125 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 3 (B123 (cwi))
12:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda niedziela, 12:00 - 13:30
Sala B123 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 2 (B223 (cwi))
12:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda niedziela, 12:00 - 13:30
Sala B223 (cwi), budynek nr WNE
SEM, gr. 10 (A105 (war))
13:45
Seminarium, grupa 10
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala A105 (war), budynek nr WNE
SEM, gr. 9 (B124 (cwi))
13:45
Seminarium, grupa 9
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala B124 (cwi), budynek nr WNE
SEM, gr. 8 (A105 (war))
13:45
Seminarium, grupa 8
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala A105 (war), budynek nr WNE
SEM, gr. 7 (B125 (cwi))
13:45
Seminarium, grupa 7
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala B125 (cwi), budynek nr WNE
SEM, gr. 6 (A214 (SEM))
13:45
Seminarium, grupa 6
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala A214 (SEM), budynek nr WNE
SEM, gr. 5 (B126 (sem))
13:45
Seminarium, grupa 5
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala B126 (sem), budynek nr WNE
SEM, gr. 4 (B226 (sem))
13:45
Seminarium, grupa 4
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala B226 (sem), budynek nr WNE
SEM, gr. 3 (A110 (war))
13:45
Seminarium, grupa 3
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala A110 (war), budynek nr WNE
SEM, gr. 2 (A118 (SEM))
13:45
Seminarium, grupa 2
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala A118 (SEM), budynek nr WNE
SEM, gr. 1 (B225 (cwi))
13:45
Seminarium, grupa 1
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala B225 (cwi), budynek nr WNE
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Nauk o Edukacji