| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | 8:00, gr.1 Język obcy - angielski - Lektorat (s.A6 (wyk) bud.WNE), Barbara Rudziak | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 8:30, gr.3 Projektowanie włączające - Ćwiczenia (s.A208 (cwi) bud.WNE), Monika Zińczuk | | | | 8:30, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A216 (kom) bud.WNE), Karol Kowalczuk | 8:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A216 (kom) bud.WNE), Karol Kowalczuk | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| 10:15, gr.6 Projektowanie włączające - Ćwiczenia (s.A208 (cwi) bud.WNE), Monika Zińczuk | | | | 10:15, gr.4 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A216 (kom) bud.WNE), Karol Kowalczuk | 10:15, gr.3 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A216 (kom) bud.WNE), Karol Kowalczuk | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | 12:00, gr.4 Projektowanie włączające - Ćwiczenia (s.A208 (cwi) bud.WNE), Monika Zińczuk | 12:00, gr.3 Specjalistyczny warsztat językowy - Ćwiczenia (s.C1.2 (teatralna) bud.WNE), Anna Młynarczuk-Sokołowska | 12:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Antropologia kulturowa - Wykład (s.A236 (wyk) bud.WNE), Lidia Dakowicz | | 12:00, gr.4 Język obcy - angielski - Lektorat (s.A113 (cwi) bud.WNE), Wiesława Gierłachowska-Bałdyga | | 12:00, gr.8 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A216 (kom) bud.WNE), Karol Kowalczuk | 12:00, gr.7 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A216 (kom) bud.WNE), Karol Kowalczuk | 12:00, gr.4 Specjalistyczny warsztat językowy - Ćwiczenia (s.C2.19 (wyk) bud.WNE), Tomasz Kasprzak | 12:00, gr.1 Specjalistyczny warsztat językowy - Ćwiczenia (s.A6 (wyk) bud.WNE), Agata Butarewicz-Głowacka | | 12:00, gr.6 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A216 (kom) bud.WNE), Karol Kowalczuk | 12:00, gr.5 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Technologia informacyjna - Laboratorium (s.A216 (kom) bud.WNE), Karol Kowalczuk | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:45, gr.1 Projektowanie włączające - Wykład (s.A236 (wyk) bud.WNE), Małgorzata Bilewicz | | 13:45, gr.5 Projektowanie włączające - Ćwiczenia (s.A208 (cwi) bud.WNE), Monika Zińczuk | | 13:45, gr.3 Język obcy - angielski - Lektorat (s.A113 (cwi) bud.WNE), Wiesława Gierłachowska-Bałdyga | 13:45, gr.2 Projektowanie włączające - Ćwiczenia (s.A112 (war) bud.WNE), Anna Chańko-Kraszewska | | | 13:45, gr.2 Specjalistyczny warsztat językowy - Ćwiczenia (s.A6 (wyk) bud.WNE), Agata Butarewicz-Głowacka | | |
|
|
14:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | 14:45, gr.2 Język obcy - angielski - Lektorat (s.B4 bud.WNE), Barbara Rudziak | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:30, gr.5 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Antropologia kulturowa - Ćwiczenia (s.B123 (cwi) bud.WNE), Sylwia Romanowska-Jonio | 15:30, gr.4 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Antropologia kulturowa - Ćwiczenia (s.B123 (cwi) bud.WNE), Sylwia Romanowska-Jonio | | | 15:30, gr.1 Projektowanie włączające - Ćwiczenia (s.A112 (war) bud.WNE), Anna Chańko-Kraszewska | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | 16:45, gr.1 Język obcy - rosyjski - Lektorat (sala nieznana), Anna Kulik | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
17:15, gr.3 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Antropologia kulturowa - Ćwiczenia (s.B123 (cwi) bud.WNE), Sylwia Romanowska-Jonio | 17:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Antropologia kulturowa - Ćwiczenia (s.B123 (cwi) bud.WNE), Sylwia Romanowska-Jonio | | 17:15, gr.1 Zarządzanie zasobami własności intelektualnej - Wykład (s.A236 (wyk) bud.WNE), Tomasz Prymak | | 17:15, gr.1 Specjalistyczny warsztat językowy - Ćwiczenia (s.zdalne bud.WNE), Andrei Harbatski | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | 19:00, gr.1 Antropologia kulturowa - Ćwiczenia (s.B123 (cwi) bud.WNE), Sylwia Romanowska-Jonio | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|