Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Biologii
II rok II st. Biologia sądowa - sem. letni
Rok akademicki 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Rok akademicki 2020/21 - Rok akademicki 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Przygotowanie opinii sądowych i procesowe aspekty pracy biegłego - Wykład (s.zdalnie), Wojciech Filipkowski
8:15, gr.1
Przedmiot do wyboru - Techniki molekularne w kryminalistyce - Laboratorium (3040), Magdalena Czajkowska
8:15, gr.1
Wykład monograficzny - Metody analizy genomów (s.zdalnie) - Mirosław Ratkiewicz
8:15, gr.1
Wykład monograficzny - Bioremediacja terenów skażonych (s.zdalnie) - Ewa Oleńska
8:15, gr.1
Przedmiot do wyboru - Ekologia populacji zwierząt - Wykład (s.zdalnie), Jan Taylor
9:00
10:0010:00, gr.1
Przedmiot do wyboru - Technologie fitoremediacyjne - Wykład (s.zdalnie), Violetta Macioszek
10:00, gr.1
Przedmiot do wyboru - Ekologia płazów - Konwersatorium (s.zdalnie), Krzysztof Deoniziak, Adam Hermaniuk
11:0011:00, gr.2
Przedmiot do wyboru - Techniki molekularne w kryminalistyce - Laboratorium (3040), Magdalena Czajkowska
11:30, gr.1
Kryminalistyka - Wykład (s.zdalnie), Wojciech Filipkowski
11:45, gr.1
Przedmiot do wyboru - Technologie fitoremediacyjne - Laboratorium (s.zdalnie), Violetta Macioszek
11:45, gr.1
Przedmiot do wyboru - Różnorodność genetyczna roślin - Konwersatorium (s.zdalnie), Izabela Tałałaj
11:45, gr.1
Przedmiot do wyboru - Podstawy komunikacji zwierząt - Wykład (s.zdalnie), Krzysztof Deoniziak
12:0012:00, gr.1
Bioetyka - Wykład (s.zdalnie), Joanna Smakulska
12:00, gr.1
Wykład monograficzny - Molekularne podstawy adaptacji termicznych (s.zdalnie) - Julita Sadowska
13:00
13:15, gr.2
Przedsiebiorczość - Konwersatorium (s.zdalnie), Artur Bołtromiuk
13:15, gr.1
Przygotowanie opinii sądowych i procesowe aspekty pracy biegłego - Konwersatorium (s.zdalnie), Milena Zajkowska
13:15, gr.1
Przedmiot do wyboru - Różnorodność genetyczna roślin - Wykład (s.zdalnie), Emilia Brzosko, Edyta Jermakowicz, Ada Wróblewska
13:45, gr.1
Przedmiot do wyboru - Podstawy komunikacji zwierząt - Zajęcia terenowe (s.zaj-ter), Krzysztof Deoniziak
13:45, gr.1
Przedmiot do wyboru - Ekologia płazów - Zajęcia terenowe (s.zaj-ter), Krzysztof Deoniziak, Adam Hermaniuk
14:0014:00, gr.3
Przedsiebiorczość - Konwersatorium (s.zdalnie), Artur Bołtromiuk
15:00
15:45, gr.1
Przedsiebiorczość - Konwersatorium (s.zdalnie), Artur Bołtromiuk
15:45, gr.12
Seminarium magisterskie (s.zdalnie) - Izabela Święcicka
15:45, gr.11
Seminarium magisterskie (s.zdalnie) - Aneta Książek
15:45, gr.10
Seminarium magisterskie (s.zdalnie) - Katarzyna Jadwiszczak
15:45, gr.6
Seminarium magisterskie (s.zdalnie) - Magdalena Grabowska
15:45, gr.1
Seminarium magisterskie (s.zdalnie) - Emilia Brzosko
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydział Biologii - Kampus