Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Fizyki od 01.10.2019
fizyka gier komputerowych 1 rok sem. zimowy 2019/2020
Rok akademicki 2017/18

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Rok akademicki 2017/18 - Rok akademicki 2018/19 - Rok akademicki 2019/20

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.1
Systemy operacyjne - Wykład (2011), Krzysztof Gawryluk
8:15, gr.2
Wstęp do matematyki - Konwersatorium (2004), Jan Żochowski
8:15, gr.1
Wstęp do fizyki - Konwersatorium (2011), Andrzej Andrejczuk
8:30, gr.1
Lektorat języka angielskiego 1 (2002) - Anna Hlebowicz-Kozioł
8:30, gr.1
Lektorat języka angielskiego 1 (2004) - Agnieszka Górska
8:30, gr.1
Wstęp do fizyki - Wykład (2011), Krzysztof Szymański
9:009:00, gr.1
Rachunek różniczkowy i całkowy I - Wykład (2002), Jan Cieśliński
9:15, gr.1
Programowanie strukturalne - Wykład (2011), Tomasz Karpiuk
10:0010:00, gr.3
Wstęp do fizyki - Laboratorium (2021), Andrei Stupakevich
10:00, gr.2
Programowanie strukturalne - Laboratorium (2001), Jan Kisielewski
10:00, gr.1
Systemy operacyjne - Laboratorium (1064), Krzysztof Gawryluk
10:00, gr.2
Wstęp do fizyki - Konwersatorium (2011), Andrzej Andrejczuk
10:00, gr.1
Wstęp do matematyki - Konwersatorium (2002), Jan Żochowski
10:00, gr.1
Lektorat języka angielskiego 1 (2002) - Anna Hlebowicz-Kozioł
10:00, gr.1
Lektorat języka angielskiego 1 (2004) - Agnieszka Górska
10:00, gr.1
Wstęp do matematyki - Wykład (2011), Jan Cieśliński
11:00
12:0012:00, gr.4
Systemy operacyjne - Laboratorium (1064), Marek Nikołajuk
12:00, gr.1
Rachunek różniczkowy i całkowy I - Laboratorium (1064), Cezary Walczyk
12:00, gr.3
Programowanie strukturalne - Laboratorium (2001), Andrzej Pisarski
12:00, gr.1
Wstęp do fizyki - Laboratorium (2021), Andrei Stupakevich
12:01, gr.2
Systemy operacyjne - Laboratorium (1064), Krzysztof Gawryluk
13:0013:00, gr.3
Rachunek różniczkowy i całkowy I - Laboratorium (1064), Elżbieta Dzimida-Chmielewska
13:00, gr.2
Rachunek różniczkowy i całkowy I - Laboratorium (1064), Cezary Walczyk
14:0014:00, gr.4
Programowanie strukturalne - Laboratorium (1064), Krzysztof Gawryluk
14:00, gr.4
Rachunek różniczkowy i całkowy I - Laboratorium (1064), Piotr Zaleski
14:00, gr.1
Rachunek różniczkowy i całkowy I - Konwersatorium (2002), Artur Kobus
14:00, gr.3
Systemy operacyjne - Laboratorium (1064), Andrzej Pisarski
14:00, gr.2
Wstęp do fizyki - Laboratorium (2021), Andrei Stupakevich
14:00, gr.1
Programowanie strukturalne - Laboratorium (2001), Andrzej Pisarski
15:0015:00, gr.2
Rachunek różniczkowy i całkowy I - Konwersatorium (2011), Elżbieta Dzimida-Chmielewska
16:0016:00, gr.4
Wstęp do fizyki - Laboratorium (2021), Andrei Stupakevich
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Fizyki - Kampus