Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Historyczno-Socjologiczny
3L stac.I st.studia historyczne - przedmioty obowiązkowe
(2020-10-01 - 2021-06-30)

To jest plan przecięty w wybranym przedziale dat! Oznacza to, że mogą się na nim znaleźć zarówno przedmioty semestralne jak i roczne i trymestralne: wyświetlane są tylko te przedmioty, które prowadzone są w cyklach dydaktycznych okalających dany przedział dat.
Wybrany podział planu:     
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2020-10-01 - 2021-06-30późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Wykład (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Boroda, Piotr Guzowski
8:00, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Tomasz Wesołowski
8:00, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Boroda, Piotr Łozowski
9:00
9:45, gr.2
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Tomasz Wesołowski
9:45, gr.2
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Adam Miodowski
9:45, gr.1
Wykład (s.e-learning bud.WHS), Marzena Liedke
9:45, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Łukasz Radulski
9:45, gr.2
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Boroda, Monika Kozłowska-Szyc
9:45, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Arkadiusz Gawroński, Artur Pasko, Radosław Wnorowski
9:45, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Boroda, Piotr Łozowski
9:45, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Adam Miodowski
9:45, gr.1
Wykład (s.e-learning bud.WHS), Małgorzata Dajnowicz, Krystyna Szelągowska
10:00
11:00
11:30, gr.2
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Tomasz Wesołowski
11:30, gr.2
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Adam Miodowski
11:30, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Boroda, Piotr Guzowski, Marzena Liedke
11:30, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Filipow
11:30, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Boroda, Monika Kozłowska-Szyc
11:30, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Adam Miodowski
11:30, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Łukasz Radulski
11:30, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Filipow
11:30, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Arkadiusz Gawroński, Artur Pasko, Radosław Wnorowski
11:30, gr.2
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Alina Pawłowska
12:00
13:00
13:15, gr.2
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Boroda, Piotr Guzowski, Marzena Liedke
13:15, gr.1
Wykład (s.e-learning bud.WHS), Joanna Sadowska
13:15, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Tomasz Wesołowski
13:15, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Adam Miodowski
13:15, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Alina Pawłowska
13:15, gr.1
Wykład (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Boroda, Piotr Guzowski
13:15, gr.1
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Daniel Boćkowski
14:00
15:0015:00, gr.1
Wykład (s.e-learning bud.WHS), Joanna Sadowska
15:00, gr.1
Wykład (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Filipow
15:00, gr.3
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Łukasz Radulski
15:00, gr.2
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Boroda, Piotr Łozowski
15:00, gr.2
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Krzysztof Boroda, Piotr Łozowski
15:00, gr.2
Ćwiczenia (sala nieznana), Marcin Milczunas
15:00, gr.1
Ćwiczenia (sala nieznana), Maciej Stefanowicz
16:00
16:45, gr.1
Wykład (s.e-learning bud.WHS), Małgorzata Dajnowicz, Krystyna Szelągowska
16:45, gr.3
Ćwiczenia (s.e-learning bud.WHS), Łukasz Radulski
17:00
18:00