Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji wybór promotora 2021/2022 proseminarium eko-2prosem

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
400-ES1-2PSE
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Zajęcia mają na celu zapoznać studentów z zasadami przygotowania pisemnej pracy dyplomowej. W trakcie zajęć student powinien opanować technikę pisania pracy, rozwijać umiejętności samodzielnego studiowania, kształtować umiejętności dostrzegania, formułowania i rozwiązywania problemów naukowych, zapoznać się z warsztatem naukowym, nabyć umiejętności posługiwania się nim.

Strona przedmiotu
ul. Świerkowa 20B, 15-328 Białystok tel: +48 85 745 70 00 (Centrala) https://uwb.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-5 (2023-11-21)