Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 2 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 9 dni temu

Witaj w systemie USOSweb Uniwersytetu w Białymstoku

Wymagana przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 65 lub wyższej.

Logowanie do systemu autoryzacji CAS

Jako identyfikatora logowania do systemu autoryzacji CAS możemy uzywać: identyfikatora USOS - zalecane, adresu e-mail, PESEL - nie zalecane.

Uwaga!

System USOSweb nie jest dostępny w godzinach: 16:45-16:50 i 02:05-02:35 (w tych godzinach odbywa się migracja danych).

Instrukcje

Instrukcja do płatności za studia i elektroniczną legitymację studencką

Dostęp do sieci EDUROAM

Uwaga studenci

ESN UwB zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu w Białymstoku na wydarzenie, podczas którego dostaniecie dużą dawkę inspiracji do ruszenia w świat.

Zastanawiasz się jak to jest studiować za granicą? Myślisz, że jest to trudne do zrealizowania? Otóż nie! Z wyjazdów z Erasmus+ może z łatwością skorzystać każdy student. Semestr spędzony za granicą to niesamowita szansa na poznanie nowej kultury, inne spojrzenie na edukację, zdobycie przyjaciół z różnych części świata, możliwość podróżowania po Europie oraz doskonalenie umiejętności językowych O swoich wrażeniach z wymiany opowiedzą studenci UwB oraz zagraniczni studenci, którzy spędzają obecnie semestr w Białymstoku. Dowiesz się jak wygląda proces rekrutacji oraz jak dobrze zaplanować wyjazd. Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w quizie oraz zdobyć atrakcyjne nagrody! Miejsce: Wydział Ekonomii i Finansów, ul. Warszawska 65, Białystok Termin: 13.11.2019r, 16:30-20:00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1664052643731116

Informacje

Mobilny USOS UwB - jest już dostępny w sklepie Google Play dla studentów i pracowników UwB (szczegóły w zakładce "DLA WSZYSTKICH")

GLOTTA oferuje Studentom, Doktorantom, oraz Pracownikom UwB kursy językowe w cenie 8 zł za godzinę. Więcej informacji na stronie uwb.edu.pl/aktualnosci-spnjo

Uruchomiono dostęp do sieci bezprzewodowej EDUROAM dla studentów UwB. Jako login należy używać nr_indeksu(i)@student.uwb.edu.pl i hasło do USOSweba. Szczegółowe informacje na stronie eduroam.uwb.edu.pl.

Międzywydziałowy Klub Szachowy "Dragon 2005" zaprasza na spotkania na Wydziale Prawa. Więcej informacji na stronie dragon.uwb.edu.pl.

Ważne linki
Archiwum Prac Dyplomowych Platforma e-learningowa UwB
Jednolity System Antyplagiatowy Ankieter
Mobilny USOS UwB