Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Ekonomii i Finansów
Ekonomia 1 rok 1 st. Stacjonarne sem Zimowy
Rok akademicki 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Rok akademicki 2019/20 - Rok akademicki 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Matematyka - Wykład (204 bud.WEK), Ewa Roszkowska
8:00, gr.1
Matematyka - Ćwiczenia (207 bud.WEK), Ewa Roszkowska
8:00, gr.6
Gospodarka przestrzenna - Ćwiczenia (318 bud.WEK), Anna Busłowska
8:00, gr.2
Historia gospodarcza - Ćwiczenia (317 bud.WEK), Marian Zalesko
8:00, gr.7
Matematyka - Ćwiczenia (133 bud.WEK), Katarzyna Wardzińska
8:00, gr.1
Język rosyjski cz.2 - Lektorat (121 bud.WHS), Anna Kulik
8:00, gr.2
Wychowanie fizyczne cz. 1 - Ćwiczenia (1 bud.WF), Karolina Sahakyan
8:00, gr.1
Wychowanie fizyczne cz. 1 - Ćwiczenia (1 bud.WF), Marcin Milczunas, Przemysław Mońko
8:00, gr.7
Język angielski cz.1 - Lektorat (207 bud.WEK), Emilia Zajkowska
8:00, gr.6
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Mikroekonomia cz. 1 - Ćwiczenia (317 bud.WEK), Karolina Trzaska
8:00, gr.5
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Mikroekonomia cz. 1 - Ćwiczenia (317 bud.WEK), Karolina Trzaska
8:00, gr.2
Język angielski cz.1 - Lektorat (201 bud.WEK), Małgorzata Januszko
9:00
9:30, gr.3
Wychowanie fizyczne cz. 1 - Ćwiczenia (1 bud.WF), Marcin Słoma
9:30, gr.4
Wychowanie fizyczne cz. 1 - Ćwiczenia (1 bud.WF), Karolina Sahakyan
9:45, gr.2
Matematyka - Wykład (204 bud.WEK), Ewa Roszkowska
9:45, gr.1
Gospodarka przestrzenna - Ćwiczenia (317 bud.WEK), Tomasz Dębowski
9:45, gr.7
Gospodarka przestrzenna - Ćwiczenia (133 bud.WEK), Anna Busłowska
9:45, gr.5
Gospodarka przestrzenna - Ćwiczenia (301 bud.WEK), Tomasz Dębowski
9:45, gr.1
Historia gospodarcza - Ćwiczenia (317 bud.WEK), Marian Zalesko
9:45, gr.3
Matematyka - Ćwiczenia (207 bud.WEK), Ewa Roszkowska
9:45, gr.6
Matematyka - Ćwiczenia (133 bud.WEK), Katarzyna Wardzińska
9:45, gr.7
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Mikroekonomia cz. 1 - Ćwiczenia (317 bud.WEK), Karolina Trzaska
9:45, gr.6
Język angielski cz.1 - Lektorat (302 bud.WEK), Małgorzata Januszko
9:45, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Mikroekonomia cz. 1 - Ćwiczenia (317 bud.WEK), Karolina Trzaska
10:00
11:0011:00, gr.5
Wychowanie fizyczne cz. 1 - Ćwiczenia (1 bud.WF), Marcin Słoma
11:30, gr.5
Matematyka - Ćwiczenia (205 bud.WEK), Katarzyna Wardzińska
11:30, gr.4
Gospodarka przestrzenna - Ćwiczenia (317 bud.WEK), Tomasz Dębowski
11:30, gr.4
Historia gospodarcza - Ćwiczenia (317 bud.WEK), Marian Zalesko
11:30, gr.2
Matematyka - Ćwiczenia (207 bud.WEK), Ewa Roszkowska
11:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Mikroekonomia cz. 1 - Wykład (301 bud.WEK), Ewa Gruszewska
11:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Mikroekonomia cz. 1 - Wykład (301 bud.WEK), Ewa Gruszewska
11:30, gr.2
Szkolenie biblioteczne - Wykład (sala nieznana)
12:00
12:30, gr.6
Wychowanie fizyczne cz. 1 - Ćwiczenia (1 bud.WF), Maciej Stefanowicz
13:00
13:15, gr.5
Historia gospodarcza - Ćwiczenia (205 bud.WEK), Marian Zalesko
13:15, gr.4
Matematyka - Ćwiczenia (204 bud.WEK), Katarzyna Wardzińska
13:15, gr.3
Gospodarka przestrzenna - Ćwiczenia (317 bud.WEK), Tomasz Dębowski
13:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Organizacja i zarządzanie - Ćwiczenia (207 bud.WEK), Karina Sachpazidu-Wójcicka
13:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Organizacja i zarządzanie - Ćwiczenia (207 bud.WEK), Karina Sachpazidu-Wójcicka
13:15, gr.3
Historia gospodarcza - Ćwiczenia (317 bud.WEK), Marian Zalesko
13:15, gr.2
Gospodarka przestrzenna - Ćwiczenia (304 bud.WEK), Tomasz Dębowski
13:15, gr.4
Język angielski cz.1 - Lektorat (201 bud.WEK), Małgorzata Januszko
13:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Mikroekonomia cz. 1 - Ćwiczenia (304 bud.WEK), Karolina Trzaska
13:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Mikroekonomia cz. 1 - Ćwiczenia (304 bud.WEK), Karolina Trzaska
14:00
15:0015:00, gr.1
Język angielski cz.1 - Lektorat (317 bud.WEK), Małgorzata Januszko
15:00, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Organizacja i zarządzanie - Ćwiczenia (207 bud.WEK), Karina Sachpazidu-Wójcicka
15:00, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Organizacja i zarządzanie - Ćwiczenia (207 bud.WEK), Karina Sachpazidu-Wójcicka
15:00, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Organizacja i zarządzanie - Wykład (204 bud.WEK), Bogusław Plawgo
15:00, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Organizacja i zarządzanie - Wykład (204 bud.WEK), Bogusław Plawgo
15:00, gr.7
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Organizacja i zarządzanie - Ćwiczenia (204 bud.WEK), Monika Garwolińska
15:00, gr.6
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Organizacja i zarządzanie - Ćwiczenia (204 bud.WEK), Monika Garwolińska
15:00, gr.3
Szkolenie biblioteczne - Wykład (sala nieznana)
15:00, gr.1
Szkolenie biblioteczne - Wykład (sala nieznana)
15:00, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Mikroekonomia cz. 1 - Ćwiczenia (304 bud.WEK), Karolina Trzaska
15:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Gospodarka przestrzenna - Wykład (204 bud.WEK), Tadeusz Truskolaski
15:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Gospodarka przestrzenna - Wykład (204 bud.WEK), Tadeusz Truskolaski
16:0016:00, gr.1
/jednokrotnie/ Szkolenie BHP - Wykład (301 bud.WEK), Krzysztof Kamiński
16:45, gr.1
Historia gospodarcza - Wykład (201 bud.WEK), Marian Zalesko
16:45, gr.5
Język angielski cz.1 - Lektorat (132 bud.WEK), Małgorzata Januszko
16:45, gr.1
Elementy prawa dla ekonomistów - Wykład (201 bud.WEK), Marta Czech, Dariusz Kiełczewski
16:45, gr.7
Historia gospodarcza - Ćwiczenia (302 bud.WEK), Mariusz Mak
16:45, gr.5
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Organizacja i zarządzanie - Ćwiczenia (204 bud.WEK), Monika Garwolińska
16:45, gr.3
Język angielski cz.1 - Lektorat (302 bud.WEK), Małgorzata Januszko
17:00
18:00
18:30, gr.2
Historia gospodarcza - Wykład (201 bud.WEK), Marian Zalesko
18:30, gr.2
Elementy prawa dla ekonomistów - Wykład (201 bud.WEK), Marta Czech, Dariusz Kiełczewski
18:30, gr.6
Historia gospodarcza - Ćwiczenia (302 bud.WEK), Mariusz Mak
19:00
20:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: