Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Biologii
I rok II st. Biologia Molekularna - sem. letni
Rok akademicki 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Rok akademicki 2019/20 - Rok akademicki 2020/21 - Rok akademicki 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.2
Przedmiot do wyboru - Metody analizy prób środowiskowych - Laboratorium (s.zdalnie bud.KIBIO), Adam Cudowski
8:15, gr.1
Techniki molekularne w biologii - Wykład (s.zdalnie bud.KIBIO), Mirosław Ratkiewicz
8:15, gr.1
Przedmiot do wyboru - Adaptacje zwierząt do środowiska - Wykład (s.zdalnie bud.KIBIO), Elżbieta Bonda-Ostaszewska
8:15, gr.1
Wykład monograficzny - Genetyczne podłoże zachowań patologicznych człowieka (s.zdalnie bud.KIBIO) - Ewa Oleńska
8:15, gr.1
Paleobiologia - Wykład (s.zdalnie bud.KIBIO), Piotr Jadwiszczak, Mirosława Kupryjanowicz
8:30, gr.1
Wykład monograficzny - Przekazywanie sygnałów w roślinach (s.zdalnie bud.KIBIO) -
9:009:00, gr.1
Enzymologia - Laboratorium (sala nieznana), Adam Tylicki
9:00, gr.1
Przedmiot do wyboru - Entomologia sądowa - Wykład (s.zdalnie bud.KIBIO), Agata Kostro-Ambroziak
10:0010:00, gr.2
Pracownia specjalizacyjna I - Laboratorium (sala nieznana), Paweł Brzęk, Agata Kostro-Ambroziak, Paweł Mirski, Katarzyna Puczko, Julita Sadowska, Alina Stankiewicz, Izabela Tałałaj, Tomasz Włodarczyk
10:00, gr.1
Pracownia specjalizacyjna I - Laboratorium (sala nieznana), Andrzej Bajguz, Agnieszka Bona, Emilia Brzosko, Krzysztof Deoniziak, Magdalena Fiłoc, Adam Hermaniuk, Agata Kostro-Ambroziak, Julita Sadowska, Izabela Tałałaj
10:00, gr.1
Przedmiot do wyboru - Biologia i ekologia motyli - Wykład (s.zdalnie bud.KIBIO), Marcin Sielezniew
10:00, gr.1
Przedmiot do wyboru - Adaptacje zwierząt do środowiska - Konwersatorium (s.zdalnie bud.KIBIO), Elżbieta Bonda-Ostaszewska, Sylwia Buczyńska
10:00, gr.1
Paleobiologia - Laboratorium (s.zdalnie bud.KIBIO), Magdalena Fiłoc, Piotr Jadwiszczak
10:00, gr.1
Przedmiot do wyboru - Biologia i ekologia motyli - Zajęcia terenowe (s.zdalnie bud.KIBIO), Marcin Sielezniew
10:00, gr.1
Przedmiot do wyboru - Ekologia ptaków - Zajęcia terenowe (s.zaj-ter bud.KIBIO), Adam Zbyryt
10:30, gr.1
Genetyka molekularna - Wykład (s.zdalnie bud.KIBIO), Katarzyna Jadwiszczak
11:00
11:30, gr.1
Genetyka molekularna - Laboratorium (s.zdalnie bud.KIBIO), Agnieszka Bona
11:45, gr.1
Wykład monograficzny - Biologia ptaków (s.zdalnie bud.KIBIO) - Jan Taylor
12:0012:00, gr.1
Enzymologia - Wykład (s.zdalnie bud.KIBIO), Adam Tylicki
12:15, gr.1
Enzymologia - Laboratorium (sala nieznana), Adam Tylicki
13:0013:00, gr.3
Pracownia specjalizacyjna I - Laboratorium (sala nieznana), Sylwia Buczyńska, Krzysztof Deoniziak, Magdalena Fiłoc, Magdalena Grabowska, Adam Hermaniuk, Łukasz Ołdakowski, Alina Stankiewicz
13:00, gr.4
Pracownia specjalizacyjna I - Laboratorium (sala nieznana), Marek Bartoszewicz, Magdalena Czajkowska, Justyna Drewnowska, Danuta Drzymulska, Andrzej Gębczyński, Tomasz Hauschild, Aneta Książek, Ewa Oleńska, Adam Tylicki
13:15, gr.2
Genetyka molekularna - Laboratorium (s.zdalnie bud.KIBIO), Agnieszka Bona
13:15, gr.1
Przedmiot do wyboru - Genetyka populacji - Wykład (s.zdalnie bud.KIBIO), Agata Banaszek
14:0014:00, gr.1
Wykład monograficzny - Współczesne choroby cywilizacyjne (s.zdalnie bud.KIBIO) - Sebastian Maciak
15:0015:00, gr.1
Przedmiot do wyboru - Metody analizy prób środowiskowych - Laboratorium (s.zdalnie bud.KIBIO), Adam Cudowski
15:15, gr.1
Przedmiot do wyboru - Genetyka populacji - Laboratorium (s.zdalnie bud.KIBIO), Agata Banaszek
15:15, gr.1
Przedmiot do wyboru - Społeczeństwa owadów - Wykład (s.zdalnie bud.KIBIO), Tomasz Włodarczyk
15:15, gr.1
Przedmiot do wyboru - Społeczeństwa owadów - Laboratorium (s.zdalnie bud.KIBIO), Tomasz Włodarczyk
15:45, gr.1
Przedmiot do wyboru - Entomologia sądowa - Zajęcia terenowe (s.zaj-ter bud.KIBIO), Agata Kostro-Ambroziak
15:45, gr.3
Seminarium magisterskie II (sala nieznana) - Katarzyna Jadwiszczak
15:45, gr.2
Seminarium magisterskie II (sala nieznana) - Marcin Sielezniew
15:45, gr.1
Seminarium magisterskie II (sala nieznana) - Elżbieta Jekatierynczuk-Rudczyk
16:0016:00, gr.1
Techniki molekularne w biologii - Laboratorium (3040 bud.KIBIO), Magdalena Czajkowska
16:45, gr.5
Pracownia specjalizacyjna I - Laboratorium (sala nieznana), Agnieszka Bona, Paweł Brzęk, Iwona Ciereszko, Danuta Drzymulska, Maciej Matosiuk, Magdalena Świsłocka, Piotr Zieliński
17:00
18:00
19:00
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydział Biologii - Kampus