Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Pedagogiki i Psychologii
3 rok 1st. RES stac. sem. zimowy
(2019-10-01 - 2020-06-30)

To jest plan przecięty w wybranym przedziale dat! Oznacza to, że mogą się na nim znaleźć zarówno przedmioty semestralne jak i roczne i trymestralne: wyświetlane są tylko te przedmioty, które prowadzone są w cyklach dydaktycznych okalających dany przedział dat.
Wybrany podział planu:     
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2019-10-01 - 2020-06-30późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Subkultury młodzieżowe - Wykład (s.A209), Krzysztof Sawicki
8:00, gr.6
Seminarium licencjackie (s.B226) - Andrei Harbatski
8:30, gr.7
Seminarium licencjackie (s.B225) - Elżbieta Krysztofik-Gogol
8:30, gr.1
Diagnoza rodziny - Wykład (s.A209), Tomasz Bajkowski
9:00
10:00
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Patologie społeczne - Wykład (s.A209), Krzysztof Sawicki
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Profilaktyka społeczna - Wykład (s.A209), Jolanta Muszyńska
10:15, gr.1
Profilaktyka społeczna - Ćwiczenia (s.B225), Irena Parfieniuk
10:15, gr.2
Diagnoza rodziny - Ćwiczenia (s.A110), Tomasz Bajkowski
10:15, gr.2
Subkultury młodzieżowe - Ćwiczenia (s.A110), Krystiana Sławińska
10:15, gr.1
Podstawy treningu interpersonalnego - Ćwiczenia (s.A105), Beata Mirucka
10:30, gr.1
Metodyka wychowania resocjalizującego - Wykład (s.C2.3), Iwona Klonowska
11:00
12:0012:00, gr.2
Metodyka wychowania resocjalizującego - Ćwiczenia (s.A110), Piotr Chlebowski
12:00, gr.1
Patologie społeczne - Ćwiczenia (s.A6), Krzysztof Sawicki
12:00, gr.2
Podstawy treningu interpersonalnego - Ćwiczenia (s.A105), Beata Mirucka
12:00, gr.1
Warsztaty pracy w środowisku otwartym - Ćwiczenia (s.B223), Piotr Chlebowski
12:45, gr.1
Subkultury młodzieżowe - Ćwiczenia (s.A110), Krystiana Sławińska
12:45, gr.1
Diagnoza rodziny - Ćwiczenia (s.A110), Tomasz Bajkowski
12:45, gr.2
Profilaktyka społeczna - Ćwiczenia (s.B225), Irena Parfieniuk
13:00
13:45, gr.2
Patologie społeczne - Ćwiczenia (s.A6), Krzysztof Sawicki
13:45, gr.1
Metodyka wychowania resocjalizującego - Ćwiczenia (s.A110), Piotr Chlebowski
13:45, gr.2
Warsztaty pracy w środowisku otwartym - Ćwiczenia (s.B223), Piotr Chlebowski
14:00
15:00
15:30, gr.2
Warsztaty pracy w placówkach resocjalizacyjnych - Ćwiczenia (s.A110), Piotr Chlebowski
15:30, gr.17
Seminarium licencjackie (s.B221) - Joanna Borowik
15:30, gr.3
Seminarium licencjackie (s.B128) - Agata Butarewicz-Głowacka
15:30, gr.2
Seminarium licencjackie (s.B225) - Katarzyna Borawska-Kalbarczyk
15:30, gr.4
Seminarium licencjackie (s.B126) - Joanna Dąbrowska
15:30, gr.16
Seminarium licencjackie (s.A113) - Monika Zińczuk
15:30, gr.5
Seminarium licencjackie (s.A203) - Barbara Dudel
15:30, gr.6
Seminarium licencjackie (s.B226) - Andrei Harbatski
15:30, gr.8
Seminarium licencjackie (s.A214) - Małgorzata Niesiobędzka
15:30, gr.9
Seminarium licencjackie (s.B124) - Dorota Otapowicz
15:30, gr.10
Seminarium licencjackie (s.C2.3) - Krzysztof Sawicki
15:30, gr.11
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Seminarium licencjackie (s.A111) - Wojciech Siwak
15:30, gr.12
Seminarium licencjackie (s.A110) - Alina Szwarc
15:30, gr.13
Seminarium licencjackie (s.A112) - Marta Walewska
15:30, gr.14
Seminarium licencjackie (s.C2.2) - Halina Wróblewska
15:30, gr.15
Seminarium licencjackie (s.B224) - Walentyna Wróblewska
15:30, gr.1
Seminarium licencjackie (s.A105) - Małgorzata Bilewicz
15:30, gr.1
Warsztaty pracy w placówkach resocjalizacyjnych - Ćwiczenia (s.B223), Piotr Chlebowski
16:00
17:00
17:45, gr.6
Seminarium licencjackie (s.B226) - Andrei Harbatski
17:55, gr.6
Seminarium licencjackie (s.B226) - Andrei Harbatski
18:00
19:00
20:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Nauk o Edukacji