Uniwersytet w Białymstoku - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna
ostatnia migracja danych: ok. 4 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 166 dni temu

Witaj w systemie USOSweb Uniwersytetu w Białymstoku

Wymagana przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 100 lub wyższej.

 

Logowanie do systemu autoryzacji CAS

Jako identyfikator logowania do systemu autoryzacji CAS należy używać adres e-mail. W przypadku studentów będzie to adres typu: in56789@student.uwb.edu.pl , w przypadku pracowników będzie to adres typu: j.kowalski@uwb.edu.pl

Uwaga!

System USOSweb nie jest dostępny w godzinach: 12:00-12:10 16:45-16:50 i 02:05-02:35 (w tych godzinach odbywa się migracja danych).

Instrukcje

Instrukcja do płatności za studia i elektroniczną legitymację studencką

Dostęp do sieci EDUROAM

Logowanie do eduPortal

Uwaga!

Od dnia 29.09.2022r. podstawową skrzynką pocztową studenta służącą do komunikacji z Uniwersytetem w Białymstoku będzie skrzynka pocztowa o adresie:
<pierwsza litera imienia><pierwsza litera nazwiska><nr_indeksu>@student.uwb.edu.pl
na przykład: in56789@student.uwb.edu.pl .
Skrzynka pocztowa jest dostępna pod adresem https://portal.office.com lub https://www.office.com w pakiecie Office365 (logowanie poprzez CAS).

Informacje

mLegitymacja już działa! mLegitymacje można zamawiać w Mobilnym USOS lub w USOSWEB. Otrzymany kod QR wprowadzamy do aplikacji mObywatel w telefonie. W zamawianiu i pobieraniu mLegitymacji pomoże fim instruktażowy: mLegitymacja studencka w Mobilnym USOS

Mobilny USOS UwB - jest już dostępny w sklepach Google Play i AppStore dla studentów i pracowników UwB (szczegóły w zakładce DLA WSZYSTKICH)

GLOTTA oferuje Studentom, Doktorantom, oraz Pracownikom UwB kursy językowe. Więcej informacji na stronie uwb.edu.pl/aktualnosci-spnjo.

Uruchomiono dostęp do sieci bezprzewodowej EDUROAM dla studentów UwB. Jako login należy używać nr_indeksu(i)@student.uwb.edu.pl i hasło do USOSweba. Szczegółowe informacje na stronie eduroam.uwb.edu.pl.

Przetwarzanie danych osobowych

Obowiązek informacyjny

Informacje dla niepełnosprawnych

Ważne linki
Archiwum Prac Dyplomowych Platforma e-learningowa UwB
Jednolity System Antyplagiatowy Ankieter
Mobilny USOS UwB mLegitymacja USOSweb
ul. Świerkowa 20B, 15-328 Białystok tel: +48 85 745 70 00 (Centrala) https://uwb.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-4 (2023-02-27)