Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Nauk o Edukacji
- Grupa przedmiotów:
- 1 rok 2st. RES niestac.
- Cykl dydaktyczny:
- Rok akademicki 2022/23
- Rok akademicki 2022/23
- Rok akademicki 2023/24
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
WYK, gr. 1 (A236 (wyk))
8:30
Wykład, grupa 1
każda sobota, 8:30 - 11:30
Sala A236 (wyk), budynek nr WNE
LEK, gr. 1 (B225 (cwi))
9:30
Lektorat, grupa 1
każda sobota, 9:30 - 11:45
Sala B225 (cwi), budynek nr WNE
LEK, gr. 1 (A113 (cwi))
9:30
Lektorat, grupa 1
każda sobota, 9:30 - 11:45
Sala A113 (cwi), budynek nr WNE
KNS, gr. 1 (A6 (wyk))
jednokrotnieWYK, gr. 1 (A6 (wyk))
12:00
Wykład, grupa 1
każda sobota, 12:00 - 13:30
Sala A6 (wyk), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (A236 (wyk))
12:00
Wykład, grupa 1
każda sobota, 12:00 - 13:30
Sala A236 (wyk), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (A6 (wyk))
13:45
Wykład, grupa 1
każda sobota, 13:45 - 15:15
Sala A6 (wyk), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (B225 (cwi))
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 13:45 - 15:15
Sala B225 (cwi), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (A236 (wyk))
13:45
Wykład, grupa 1
każda sobota, 13:45 - 15:15
Sala A236 (wyk), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (B123 (cwi))
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 13:45 - 15:15
Sala B123 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (B224 (cwi))
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 13:45 - 15:15
Sala B224 (cwi), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (A236 (wyk))
13:45
Wykład, grupa 1
każda sobota, 13:45 - 15:15
Sala A236 (wyk), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (C2.19 (wyk))
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 13:45 - 16:45
Sala C2.19 (wyk), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (A6 (wyk))
15:30
Wykład, grupa 1
każda sobota, 15:30 - 18:30
Sala A6 (wyk), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (B123 (cwi))
15:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 15:30 - 17:00
Sala B123 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (B223 (cwi))
15:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 15:30 - 17:00
Sala B223 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (B125 (cwi))
15:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 15:30 - 17:00
Sala B125 (cwi), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (A236 (wyk))
17:10
Ćwiczenia, grupa 1
każda sobota, 17:10 - 18:40
Sala A236 (wyk), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (A236 (wyk))
17:10
Wykład, grupa 1
każda sobota, 17:10 - 19:25
Sala A236 (wyk), budynek nr WNE
Niedziela
WYK, gr. 1 (C02 (wyk))
8:30
Wykład, grupa 1
każda niedziela, 8:30 - 11:30
Sala C02 (wyk), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (A236 (wyk))
8:30
Wykład, grupa 1
każda niedziela, 8:30 - 11:30
Sala A236 (wyk), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (A204/1 (war))
8:30
Wykład, grupa 1
każda niedziela, 8:30 - 10:00
Sala A204/1 (war), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (A236 (wyk))
8:30
Wykład, grupa 1
każda niedziela, 8:30 - 10:00
Sala A236 (wyk), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (C2.19 (wyk))
8:30
Wykład, grupa 1
każda niedziela, 8:30 - 10:00
Sala C2.19 (wyk), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (A204/1 (war))
10:15
Wykład, grupa 1
każda niedziela, 10:15 - 13:15
Sala A204/1 (war), budynek nr WNE
LAB, gr. 1 (A216 (kom))
12:00
Laboratorium, grupa 1
każda niedziela, 12:00 - 13:30
Sala A216 (kom), budynek nr WNE
CW, gr. 1 (C2.19 (wyk))
12:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda niedziela, 12:00 - 13:30
Sala C2.19 (wyk), budynek nr WNE
SEM, gr. 1 (B124 (cwi))
13:45
Seminarium, grupa 1
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala B124 (cwi), budynek nr WNE
SEM, gr. 1 (B124 (cwi))
13:45
Seminarium, grupa 1
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala B124 (cwi), budynek nr WNE
WYK, gr. 1 (A236 (wyk))
13:45
Wykład, grupa 1
każda niedziela, 13:45 - 16:45
Sala A236 (wyk), budynek nr WNE
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Nauk o Edukacji